Urnik

Kranj 2017/18

(začnemo  11. 9. 2017)

Ponedeljek

Prana joga center, Slovenski trg 5

  • Plesna skupina KREMPELJČKI (7-9 let) - tehnika: 17.00 - 18.00
  • Plesna skupina XL (8-11 let) - tehnika: 18.00 - 19.00

OŠ Simona Jenka - center, Komenskega 2

  • RAZTEGNITIS (odrasli): 19.30 - 20.30                          Zbiramo prijave!

 

Torek

Prana joga center, Slovenski trg 5

  • Začetna skupina (4-5 let): 16.30 - 17.30                        Zbiramo prijave!
  • Plesna skupina KREMPELJČKI (7-9 let): 17.30 - 18.30
  • Plesna skupina MIGETALKARJI (12-14 let): 18.30 - 20.00

 

Sreda

Prana joga center, Slovenski trg 5

  • Plesna skupina PEGICE (5-6 let): 17.00 - 18.00
  • Plesna skupina XL (8-10 let): 18.00 - 19.30
  • Skupina PREMIKALKE (odrasli): 19.30 - 21.00           Zbiramo prijave!

OŠ Simona Jenka - center, Komenskega 2

  • Nova plesna skupina (6-8 let)                                      Zbiramo prijave! 
  • RAZTEGNITIS                                                             Zbiramo prijave!

Četrtek

OŠ Simona Jenka - center, Komenskega 2

  • Plesna skupina KRISTALČKI (5-6 let): 17.30 - 18.30  Zbiramo prijave!
  • Plesna skupina MIGETALKARJI - tehnika: 18.30 - 20.00

 

Petek

OŠ Simona Jenka - center, Komenskega 2

  • Plesna skupina QARS (16-34 let): 18.30 - 20.00 

Ljubljana 2017/18

Ponedeljek

Pionirski dom - center za kulturo mladih, Vilharjeva cesta 11

  • Začetna skupina (4-5 let)                                           Zbiramo prijave!
  • Plesna skupina ONIX (8-9 let): 18.00 - 19.00

Pionirski dom - center za kulturo mladih, Miklošičeva 28 (Plesni center Jenko)

  • Plesna skupina Q (10-12 let): 17.15 - 18.15
  • Plesna skupina AXIS (12-14 let): 18.15 - 19.45

 

Torek

Pionirski dom - center za kulturo mladih, Miklošičeva 28 (Plesni center Jenko)

  • Plesna skupina VRTAVKE - tehnika: 16.30 - 17.30
  • Plesna skupina NITKE - tehnika: 17.30 - 18.30
  • Ustvarjalni gib za mamice (Ana Romih)                     Zbiramo prijave!

 

Sreda

Pionirski dom - center za kulturo mladih, Miklošičeva 28 (Plesni center Jenko)

  • Plesna skupina Q - tehnika: 17.30 - 18.30
  • Plesna skupina AXIS - tehnika: 18.30 - 19.30

 

 Četrtek

Pionirski dom - center za kulturo mladih, Vilharjeva cesta 11

  • Plesna skupina DROBIŽKI (6-7 let): 17.00 - 18.00
  • Plesna skupina VRTAVKE (7-9 let): 18.00 - 19.00    Zbiramo prijave!
  • Plesna skupina NITKE (9-11 let): 19.00 - 20.00        Zbiramo prijave!